Piątek, 6 Grudzień 2019
Znajdujesz się: Strona Główna/

Dodane: MJ
2019-12-16
Od dnia 12 do 15 grudnia 2019 r. w Zespole Szkół CKP w Sochaczewie odbywa się ewaluacja zewnętrzna prowadzona przez wizytatorów Kuratorium Oświaty w Warszawie
Julia Jakubowska
Dodane: Silver
2019-12-04
Piątek, godzina 10.00. W „Garbolewskim” poruszenie. Do szkoły przyszło czterech potężnych facetów ubranych na sportowo o ciemnej karnacji skóry. Co jest? Zadawano sobie pytanie. To nic strasznego. Po prostu Szkolny Klub Fotograficzny realizuje swój kolejny pomysł - „Geografia na żywo”.
Dodane: Świetlica szkolna
2019-12-04
Zapraszamy do udziału w VIII edycji powiatowego konkursu fotograficznego „Boże Narodzenie w Twoim obiektywie”!
Dodane: Samorząd Uczniowski
2019-12-04
W ub. piątek przeprowadziliśmy akcje charytatywną w postaci kiermaszu kulinarnego i Andrzejkowej Wróżby Pomocy na rzecz Mai Kapłon i Mikołaja Rokickiego. Zebraliśmy 827,25gr. Podzieliliśmy ją i po równo przekazaliśmy w ramach pomocy na rzecz w/w osób. Dziękujemy wszystkim , którzy wsparli akcję- pamiętajcie - dobro wraca! Fotorelacja na Fb-zapraszamy do zapoznania się.
Dodane: Samorząd Uczniowski
2019-12-04
Tegoroczna akcja zbiórki pluszaków dla dzieci ze Szpitala Powiatowego przerosła nasze oczekiwanie! Zebraliśmy już 63 miśki. Są klasy - ICTg (13 pluszaków)IBTp (10szt), które po prostu rozwaliły system, brawo Wy !!!!. Dziękujemy wszystkim klasom i ich wychowawcom, którzy wsparli akcję (1Blp,1Atg,3Al,2Zz-po 3szt.1Etg,3Ct,4Et,1Wg,3Zz,2Al,1Alp-po 2szt oraz klasy: 1Ctg,4Bt,4Dt,1Zp,1Atp). Akcja trwa do 6 grudnia- w Mikołajki odwieziemy pluszaki do szpitala, a resztę przekazujemy na akcję "Szlachetna paczka".Brawo my!
Dodane: Wolontariat
2019-12-04
Miło nam poinformować społeczność szkolną o przystąpieniu do akcji "Szlachetna paczka". Każdy z was może ją wesprzeć poprzez dostarczenie do wybranych punktów - świetlicy, biblioteki oraz sali 026-żywności trwałej, środków czystości i materiałów szkolnych. Liczymy na gest dobrej woli z Waszej strony. Całość projektu koordynuje pani Iwona Stachlewska. Do dzieła !!!
Dodane: SzKF
2019-12-03
Dodane: Biblioteka szkolna
2019-12-03
Biblioteka szkolna wzbogaciła się o nowe książki naszej noblistki Olgi Tokarczuk: "Prawiek i inne czasy", "Księgi Jakubowe" i oczywiście "Bieguni". Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z jej twórczością.
Dodane: MJ
2019-12-01
Dnia 27 listopada 2019 roku o godzinie 11:00 w auli Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie odbyło się wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Wśród najlepszych 270 uczniów z rejonu warszawskiego, a blisko 500 z Mazowsza znaleźli się uczniowie ZS CKP - Patrycja Grochowska z klasy 3b liceum i Miłosz Fiołek z klasy 3c technikum.
Projekt i implementacja strony: A. Adamczyk
Administrator Web & DBMS: P. Chlebowski, R. Kamiński,