Wtorek, 20 Sierpień 2019
Znajdujesz się: Strona Główna/

2019-07-05
Nowe adresy internetowe strony szkoły:

oraz zsckp.powiatsochaczew.pl

Administrator strony internetowej
2019-07-03
W terminie 13 – 20 maja 2019 roku odbyły się Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu. Była to pierwsza edycja multimedialnego konkursu dla dzieci i młodzieży z całej Polski. Uczestnicy byli podzieleni na 4 kategorie wiekowe: „Rookie”, „Skilled”, „Master” i „Expert”. Dwaj uczniowie z ZS CKP – Michał Pniak i Krzysztof Orliński z klasy 3et (technik informatyk), zachęceni przez pana Krzysztofa Rymarza – nauczyciela przedmiotów informatycznych, postanowili wziąć udział w zawodach. Ze względu na wiek, znaleźli się w kategorii „Expert”, czyli musieli się zmierzyć z zadaniami o największym stopniu trudności.
2019-06-27
Trwa nabór do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych na podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej w formie zaocznej.
Podania składamy w sekretariacie szkoły do końca sierpnia 2019.
Dodane: K. Kocimska
2019-06-27
Wszystkim życzymy wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji,
miłego wypoczynku i uśmiechu na co dzień.
Do zobaczenia we wrześniu. Wspaniałych wakacji !

Dyrekcja ZSCKP
Dodane: Administrator
2019-06-25
Informację dotyczące programu Erasmus+
Dodane: Administrator
2019-06-21
12 czerwca 2019r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny pt. "Smog- walczymy o czyste powietrze". Wykonano 22 prace. W konkursie udział wzięło 32 osoby. Organizatorem konkursu była pani Krystyna Mahunik.
2019-06-21
Około 900 uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego rozpoczęło wakacje. 19 czerwca z rąk wychowawców otrzymywali świadectwa promocyjne lub świadectwa ukończenia szkoły. To był trudny i nietypowy rok, zwłaszcza w końcówce, o czym przypomniała dyrektor Osiemdziesiątki Julia Jakubowska, gratulując uczniom osiągniętych wyników i życząc odpoczynku w wakacje, ciekawych wyjazdów, jak zawsze bezpiecznych.
Ten rok szkolny miął swoją specyfikę, był nie tylko krótszy, w ZS CKP naukę zakończył ostatni rocznik Zasadniczej Szkoły Zawodowej, 80 absolwentów otrzymało świadectwa ukończenia szkoły. Teraz funkcjonuje już Szkoła Branżowa I Stopnia.
Powody do satysfakcji mieli oczywiście ci, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki i do nich powędrowały świadectwa z paskiem oraz nagrody starosty sochaczewskiego.
2019-06-14
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019
dnia 19 czerwca 2019 godz. 9.00

Msza święta na zakończenie roku szkolnego
w dniu 19 czerwca o godz. 8.00
w kościele św. Wawrzyńca w Sochaczewie
Dodane: K. Kocimska
2019-06-13
230 uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego przystąpi do egzaminów zawodowych w sesji letniej. To będzie ogromne wyzwanie zarówno dla uczniów, ale także dla nauczycieli i dyrekcji szkoły, które te egzaminy muszą przygotować i przeprowadzić – ta liczba robi wrażenie. Sesja egzaminacyjna rozpocznie się 17 czerwca i w Osiemdziesiątce potrwa do końca miesiąca – w niektórych szkołach egzaminy będą trwać jeszcze w lipcu.
Od 2012 roku odbywają się one w nowej formule. Wcześniej uczniowie szkół zawodowych zdawali jeden egzamin zawodowy na zakończenie edukacji w technikum lub zasadniczej szkole zawodowej. Zgodnie z nową podstawą programową teraz w trakcie nauki zdają kwalifikacje, zależnie od wybranego profilu kształcenia.
Projekt i implementacja strony: A. Adamczyk
Administrator Web & DBMS: P. Chlebowski, R. Kamiński,