Radosne kolędowanie w Osiemdziesiątce

Koncertem kolęd i pastorałek uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego rozpoczęli przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Kolęd można było posłuchać w wykonaniu zespołu „80-tka band”. Zespół istnieje dopiero od dwóch miesięcy i to był pierwszy koncert, artystyczny debiut. Na pomysł jego utworzenia wpadli sami uczniowie. Swoje muzyczne pasje chcą rozwijać również w tej formie. Są pełni pomysłów i artystycznego zapału. W skład zespołu wchodzą: Wiktoria Fabisiak, Olga Rozmarynowska – z klasy II alo, Julia Matczak z Ialp, Mateusz Gawor z I btp oraz Piotr Michalak z klasy IVet. Koncert kolęd został bardzo ciepło przyjęty przez społeczność szkolną. Młodzi artyści otrzymywali gratulacje zarówno od swoich kolegów jak również dyrekcji i nauczycieli szkoły. To wyjątkowa inicjatywa ponieważ spontaniczna wynikająca z pasji i indywidualnych zainteresowań uczniów. A kolędy zabrzmiały pięknie i razu zrobiło się świątecznie.

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski