Brawo Wolontariat!

Miło nam poinformować społeczność szkolną, że na ręce pani Dyrektor Julii Jakubowskiej wpłynęły podziękowania dla naszego wolontariatu za współpracę i działalność oraz ogromne zaangażowanie w pracę na rzecz Klubu Wolontariuszy przy MOPS Sochaczew a także przy organizacji Świątecznego Koncertu Charytatywnego dla Mikołaja Rokickiego , który odbył się na Hali MOSiR Sochaczew. Podziękowania wystawił MOPS Sochaczew ( dla Michała Kalińskiego,Jarosława Głodka, Mateusza Kosiorka, Wiktora Pawlaka, Klaudii Stańczewskiej ,Tomasza Zawadzkiego,Julii Czarneckiej, Anny Furmanek,Kacpra Jelonka, Julii Ponichtery,Arkadiusza Reszczyńskiego,Mateusza Sobkowiaka) oraz Miejskie Przedszkole Nr 4 w Sochaczewie- dla chłopców z IIICT. Tak trzymać- koordynatorem szkolnego koła rest pani Iwona Stachlewska.

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski