Uczniowie Garbolewskiego odwiedzili Świetlicę Caritas

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

19 grudnia 2019 delegacja uczniów naszej szkoły z klasy 1 ATP wraz z wychowawczynią panią Anną Kwiatkowską odwiedzili podopiecznych Świetlicy środowiskowej Caritas działającej przy Parafii św. Wawrzyńca w Sochaczewie. Młodzież z Garbolewskiego przygotowała dla dzieci paczki wypełnione słodkościami i przyborami szkolnymi, które zostały przekazane w trakcie świetlicowych jasełek. Uczniowie uczcili w ten sposób tegoroczne mikołajki. Zamiast kupować sobie prezenty mikołajkowe, postanowili sami zostać Mikołajami i sprawić radość dzieciom ze Świetlicy Caritas. Wszystkim mechanikom i elektrykom z klasy 1 ATP dziękujemy za ich wielkie serducha.

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski