Bezpieczne ferie

31 stycznia w piątek w naszej szkole odbyła się Akcja „Bezpieczne Ferie”dla klas pierwszych. W szkoleniu wzięły klasy 1Alg, 1Blp,1Btg,1Ctg,1Ctp,1Etg. Tematyką tegorocznej akcji było jak zachować ostrożność w internecie,bezpieczny stok,bądź widoczny na drodze. Szkolenie poprowadzili z Państwowej Komendy Powiatowej aspirat sztabowy Paweł Rynkiewicz, młodszy aspirant Izabela Senderowska. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe pani Ewelina Jamka, Dariusz Stefaniak i osoby asystujące Julka Staniaszek, Marcelina Janiszewska Organizatorem był Samorząd Uczniowski .Życzymy wszystkim zdrowych bezpiecznych ferii.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Rozwój Osiemdziesiątki

Logo Stowarzyszenie

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl
bip_logo

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski