Biblioteka szkolna poleca

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach zachęcamy wszystkich uczniów do zapoznania się z różnorodnymi materiałami edukacyjnymi kierowanymi do młodzieży i posiadającymi rekomendację MEN.

Na szczególną uwagę zasługują programy telewizyjne emitowane w ramach pasm edukacyjnych, jak i w serwisach edukacyjnych. TVP Kultura uruchomiła tego typu pasmo (dostępne od poniedziałku do piątku w godz. 13.00 – 17.00) – LITERATURA, SZTUKA, MUZYKA.
Daje ono młodym widzom możliwość obejrzenia filmów, seriali oraz spektakli Teatru Telewizji zgodnych z obowiązującym kanonem lektur.

Już jutro, czyli w piątek 20 marca, o godz. 13.00, zachęcamy do obejrzenia dramatu kostiumowego w reżyserii Franca Zeffirellego – „Hamlet”. Z kolei o 16.00 w ramach cyklu „Mosty”, poświęconego wybranym utworom Zbigniewa Herberta, można będzie zostać uczestnikiem analizy jego wiersza – „Tren Fortynbrasa”.

Zapraszamy do aktywnego kulturalnie spędzania czasu

Biblioteka szkolna

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski