Lektury szkolne w „sieci”

Nie rezygnujcie z czytania lektur!!!

Na portalu lektury.gov.pl (rekomendowanym przez MEN), znajdziecie większość lektur szkolnych. Książki możecie pobrać zarówno na swój komputer, czytnik ebook, czy też komórkę. Wszystkie pozycje są dostępne bezpłatnie bez konieczności zakładania konta oraz logowania.

Warto też skorzystać z serwisu Wolne Lektury (wolnelektury.pl) – jest to rozbudowana baza lektur szkolnych i klasyków literackich w postaci ebooków. Tytuły są darmowe, ponieważ w bazie znajdują się książki do których prawa autorskie już wygasły. Z inicjatywy fundacji Nowoczesna Polska, zebrano je w jednym miejscu.

Bookini.pl – zawiera klasyczne pozycje literatury polskiej, ale nie tylko. Nie brakuje lektur, co jest dobrą wiadomością dla uczniów.
Ale książka to nie wszystko…

TVP Kultura, zaprasza dziś od godz. 16.10 do obejrzenia ekranizacji „Nad Niemnem” (odcinki 1 i 2). W czwartek o godz. 13.00 – „Wesele” – czyli pesymistyczna diagnoza polskiego społeczeństwa w dramacie Wyspiańskiego, a o godz. 16.10 ostatnie odcinki „Nad Niemnem”.

Polecamy!

Biblioteka i świetlica szklona

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski