Rozrywka kulturalna

Kolejny tydzień pełen ciężkiej pracy za Wami. Pora na odpoczynek i relaks – oczywiście kulturalny! Może koncert? Technologia internetowa już dawno wyszła naprzeciw wysokim oczekiwaniom słuchaczy. Transmisje są coraz doskonalsze i łatwiej dostępne.

Przypominamy o portalach internetowych takich jak: CULTURE, czy NINATEKA, gdzie znajdziecie mnóstwo bezpłatnych i dostępnych legalnie koncertów. Ale nie tylko internet, również telewizja proponuje tego typu rozrywkę kulturalną.

TVP KULTURA zaprasza dziś o godzinie 18:40 na koncert zespołu HEY, który wszystkim serdecznie polecamy!

Biblioteka i świetlica szkolna

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski