Wielka powtórka do matury z „Czwórką”

Czwórka – to program radiowy dostępny w internecie: Czwórka online, w smartfonach, po ściągnięciu darmowej, dostępnej na wszystkich platformach aplikacji – „Player Polskie Radio„, lub w cyfrowych radioodbiornikach, odbierających sygnał DAB+ po wpisaniu do menu nazwy stacji: „Czwórka„.
Egzamin maturalny zbliża się nieuchronnie. Na chwilę obecną nie mamy żadnych informacji dot. zmiany terminu. Jednak przed tak ważnym egzaminem, warto zrobić sobie powtórkę. Pomocna w powtarzaniu materiału jest radiowa Czwórka.
Od 1.04 do 26.04 o godz.15.45 – powtórka z „Lalki” B. Prusa.
W audycji „Stacja Kultura” od poniedziałku do piątku (10.00-12.00) – cykl poświęcony spektaklom i słuchowiskom, stworzonym na podstawie lektur, które też można znaleźć online.
W „Stacji Nauka” (pon.-pt.,godz.12.00-13.00) w cyklu „Powtórki do matury z…„, możecie liczyć na pomoc w każdej dziedzinie.
Powtórka z języka polskiego – (w poniedziałki), matematyki (wtorki), języka angielskiego (środy), a w czwartki i piątki – fizyka, biologia, chemia, wos i jęz. niemiecki.
W „Sobotologii” (sobota 9.00-11.00) – „Pewniaki” – pod tym hasłem co tydzień będzie omawiana inna lektura np. „Wesele„, „Ferdydurke„, „Lalka„, „Makbet„.

Polecamy!

Biblioteka i świetlica szkolna

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski