Gry to też nauka

22 maja urodziny obchodzi najpopularniejsza postać z gier cyfrowych – Pac-Man. Z tej okazji w Radio Sochaczew przeprowadzono wywiad z uczniami technikum informatycznego. Sebastian Wiśniewski, Bartek Kamieniarczyk oraz Maciej Jeznach wypowiedzieli się między innymi o uzależnieniach od gier komputerowych, docelowej grupie odbiorców tej formy rozrywki oraz wzbudzeniu pasji przez gry.

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski