Korki.tv

Wychodząc naprzeciw potrzebom tegorocznych maturzystów, kanał Metro (Grupa Discovery TVN) rozpoczął emisję codziennego edukacyjnego programu „Korki.tv”, w ramach którego nadawane są lekcje przygotowujące uczniów szkół średnich do matury.

Materiały dla uczniów opracowywane są zgodnie z obowiązującą podstawą programową oraz wytycznymi MEN.

Zajęcia emitowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach od 11.30 – 13.00.

Podzielone zostały na trzy bloki przedmiotowe. Pierwszy, trwający od godz. 11.30 do 12.00, poświęcony jest powtórzeniu i utrwaleniu zagadnień z matematyki. Od godziny 12.00 do 12.30, dostępne są głównie lekcje języka polskiego. W skład ostatniego bloku przedmiotowego – od godz. 12.30 do 13.00, wchodzą: biologia, chemia, historia lub język angielski.

Powtórka audycji dostępna jest następnego dnia od godz. 9.00.

Wszystkie odcinki dostępne są również na platformie VOD player.pl

Biblioteka i świetlica szkolna

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski