Otwarcie biblioteki szkolnej

Już od poniedziałku 25 maja 2020 r. dla maturzystów, a od 1 czerwca dla pozostałych uczniów wznawia swoją działalność biblioteka szkolna. Biblioteka będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 14.00. Czytelnicy mogą korzystać z zasobów naszej biblioteki z zachowaniem procedur bezpieczeństwa epidemiologicznego, zgodnych z zaleceniami GIS i uwzględniających konieczność ochrony czytelników i bibliotekarzy.
Serdecznie zapraszamy!

Dyrektor Szkoły
Julia Jakubowska

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Rozwój Osiemdziesiątki

Logo Stowarzyszenie

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl
bip_logo

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski