Platforma ułatwiająca wybór studiów

W imieniu stowarzyszenia Studia Na Horyzoncie chciałabym zaprosić uczniów Państwa szkoły na platformę pogadajmyostudiach.pl, w ramach której będą oni mogli porozmawiać o studiach z przedstawicielami ponad stu polskich uczelni. Naszym celem jest pomóc licealistom w świadomym wyborze ścieżki akademickiej i zawodowej. Na naszej platformie jest kilkuset studentów z ponad 100 kierunków i uczelni – licealiści mogą się z nimi połączyć i w trakcie wideorozmowy zadać nurtujące ich pytania i zdobyć kluczowe informacje dla ich decyzji o studiach. Dodatkowo na naszej platformie uczniowie będą mogli wziąć udział w wideowykładach wielu organizacji i firm, które pomogą ich zaprojektować swoją ścieżkę zawodową i odnaleźć się w przyszłości na rynku pracy.

Z wyrazami szacunku
Julia Dzierżak (Studia na Horyzoncie)

https://pogadajmyostudiach.pl

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski