Pogromcy jednorazowego plastiku cz. 2

Witam wszystkich,
zgodnie z zapowiedzią zapraszam do obejrzenia prezentacji.Zwróćcie szczególną uwagę na tabelkę z oznaczeniami wyrobów codziennego użytku z plastiku, one są wszędzie i mamy z nimi bezpośredni kontakt. Niektóre z nich są szkodliwe dla naszego zdrowia a nawet życia. Trzeba mieć świadomość jak i w czym przechowywać żywność i czego unikać, aby się nie narażać i wyeliminować je z użycia.

Pozdrawiam,
Ewa Chaber

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski