Pogromcy jednorazowego plastiku

W ramach Szkolnego Programu „Edukacja Ekologiczna” zapraszam Was do zapoznania się, a także do czynnego udziału w cyklu zajęć ekologicznych „Pogromcy jednorazowego plastiku”.

Celem tego programu jest nie tylko uświadomienie zagrożeń ekologicznych i ich wpływu na wasze zdrowie i życie, ale także zmiana całej Waszej filozofii życiowej co do możliwości każdego z nas, aby zmieniać rzeczywistość – bo możemy. Zapoznam Was jak to robić na tzw. „każdym kroku”, a w efekcie podjąć wyzwanie i praktycznie działać.

Każdy kto zgłosi się do programu, czyli zapozna się z prezentacjami i podejmie wyzwanie – czyli wypełni załączoną w ostatniej prezentacji tabelkę oraz napisze krótkie podsumowanie – co pożytecznego można w ramach takiej akcji zrobić – otrzyma podziękowanie z wpisem do dziennika i informacje do wychowawcy, co może mieć wpływ na ocenę z zachowania..
Na dziś krótki filmik – „Co można zrobić z plastiku?”

https://swiatbezodpadow.pl/co-powstaje-z-plastiku-to-musisz-wiedziec

A za tydzień ciąg dalszy. Pozdrawiam serdecznie.

Ewa Chaber

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski