Szanowni Państwo

Szanowni Państwo, za nami trudny rok szkolny. Pełen nowych dla Nas wszystkich wyzwań i doświadczeń związanych ze zmianami w systemie oświaty, które w sposób szczególny dotyczyły naszych uczniów po szkole podstawowej. Dodatkowo pracę dydaktyczno-wychowawczą utrudniła panująca nadal pandemia. Znaleźliśmy się
w nietypowej sytuacji zdalnego nauczania, uczyliśmy się pracy w nowych warunkach. Chciałabym spotkać się z Uczniami oraz ich Rodzicami w innych okolicznościach,
w trakcie uroczystego rozdawania świadectw w sali gimnastycznej, kiedy mogłabym podsumować miniony rok szk. 2019/20. Bardzo brakuje Nam, Nauczycielom, bezpośredniego kontaktu, spojrzeń w oczy, uścisku ręki czy zwyczajnej rozmowy. Bo przecież Szkoła to nie tylko nauka, rozwój intelektualny, to także życie towarzyskie, nawiązanie przyjaźni i bardzo istotne relacje międzyludzkie.

Serdecznie dziękuję Wszystkim Państwu za kolejny rok szk., za wszelką pomoc dla Szkoły, za hojność Rodziców, za zrozumienie naszych potrzeb. Każda Państwa symboliczna złotówka jest spożytkowana na rzecz uczniów. A potrzeby są ogromne, począwszy od sfinansowania nagród książkowych, czy dyplomów dla najlepszych,
po zakup sprzętu i pomocy naukowych.

Pamiętajcie Państwo o bezpiecznym wypoczynku w okresie wakacyjnym, zdrowie jest najwyższym dobrem, odpoczywajcie rozsądnie.

Życzę wszystkim Państwu przede wszystkim spokoju, troski o siebie
i najbliższych, abyśmy mogli we wrześniu spotkać się już w innych okolicznościach
w budynku Szkoły.

Dyrektor Szkoły
Julia Jakubowska

Pragnę poinformować Państwa, że świadectwa będą wydawane przez wychowawców 26 czerwca w wyznaczonych miejscach i o określonych godzinach z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, o czym poinformują również opiekunowie klas.

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski