Rekrutacja do programu PO WER

Rozpoczynamy rekrutację do programu PO WER dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego. W załączeniu znajdują się wszystkie dokumenty rekrutacyjne. Proszę zapoznać się z Regulaminem i szczegółami wyjazdu do Grecji. W wersji do edycji jest Karta zgłoszenia ucznia – należy pobrać dokument ze strony i uzupełniony złożyć w sekretariacie szkoły do 9 września do godziny 14.00. Czas na odwołania do 11 września do godziny 12.00. Regulamin rekrutacji, listy zakwalifikowanych uczniów oraz dokumentacja związana z Projektem do wglądu w sekretariacie Szkoły. Wszelkich informacji udziela koordynator Projektu Anna Majcher

Dyrektor Szkoły

Julia Jakubowska

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski