Rozpoczynamy nowy rok szkolny

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/21. Niestety nadal trudny, z wieloma rygorami i obostrzeniami. Jestem szczególnie wzruszona, kiedy mogę tylko mówić przez radiowęzeł i nie mam możliwości zobaczyć Waszych twarzy po długim okresie przerwy w zajęciach stacjonarnych i po wakacjach. Choć musimy zachować dystans społeczny, nosić maseczki, dezynfekować ręce i zachowywać szczególną ostrożność, spotykamy się w szkole i rozpoczynamy naukę pełni energii i chęci do pracy. Życzę  Przede wszystkim wytrwałości, cierpliwości, wzajemnego zrozumienia, ale też dbałości o siebie i najbliższych.

Dyrektor Szkoły

Julia Jakubowska

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski