Stypendyści Starosty w Garbolewskim

Stypendium Starosty Sochaczewskiego przyznawane jest na podstawie uchwały Nr XXII/93/2008 Rady Powiatu w Sochaczewie z dnia 29 kwietnia 2008r. Stypendium otrzymują uzdolnieni uczniowie, uczęszczający do szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Sochaczewski. Jest ono przyznawane za wybitne lub bardzo dobre wyniki w nauce i za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe. W poprzednich latach pani starosta Jolanta Gonta wręczała wyróżnionym uczniom stypendia podczas specjalnego spotkania w gmachu Starostwa Powiatowego. W tym roku, w związku z trwającą pandemią COVID-19, taka uroczystość nie może się odbyć. Dlatego stypendyści otrzymali list gratulacyjny od pani starosty, a stypendia zostały im wręczone przez dyrektorów szkół do których uczęszczają.

ZS CKP ma powód do dumy. W kategorii „wybitne lub bardzo dobre wyniki w nauce” pani dyrektor Julia Jakubowska wręczyła stypendia 14 osobom, które okazały się najlepsze w swoim typie szkoły w drugim półroczu roku szkolnego 2019/2020, a w kategorii „wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe” jednej. Stypendia zdobyli uczniowie, którzy nie tylko mogą pochwalić się średnią powyżej 4,9 na świadectwie, ale także mają na swym koncie jeszcze inne osiągnięcia – reprezentują z sukcesami szkołę w zawodach sportowych, pracują w wolontariacie, tworzą stronę internetową szkoły, aktywnie działają w samorządzie szkolnym. Poprzez swe działania pokazują, że nie tylko nauka sama w sobie jest ich pasją, ale że potrafią ją wykorzystać w różnych dziedzinach życia, wcielając w działanie słowa Cycerona „Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać…”

Serdecznie gratulujemy stypendystom: Natalii Pancer 3alo, Michałowi Janiakowi 4et, Ewie Krawczyk 4ct, Jakubowi Liszewskiemu 4bt, Klaudii Grabarek 4ct, Martynie Lepieszka 2ctg, Miłoszowi Fiołek 4ct, Radosławowi Kozłowskiemu 4et, Aleksandrze Nagłowskiej 2btp, Grzegorzowi Raczkowskiemu 4bt, Zuzannie Stolarskiej 4bt, Patrycji Syskiej 4bt, Julii Boryszewskiej 3z, Joannie Jaroń 3w i Sebastianowi Lewandowskiemu 2blp i życzymy Wam kolejnych sukcesów. Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was przygodą i odkrywaniem nowych możliwości. „Im więcej czytasz, uczysz się, dyskutujesz i eksperymentujesz, tym bardziej prawdopodobne, że natkniesz się na pomysł, który w połączeniu z Twoimi zdolnościami i zasobami doprowadzi Cię do wielkiego sukcesu w Twojej dziedzinie” (Brian Tracy).

Składamy również podziękowania i gratulacje rodzicom naszych stypendystów.

Tekst: M. Sz.
Zdjęcie: Szkolne Koło Fotograficzne

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski