Bądź nadzieją na miłość!

Drodzy Rodzice!

Nasza szkoła od wielu lat współpracuje z  Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Od października tego roku włączyliśmy się  w promowanie kampanii społecznej dotyczącej rodzicielstwa zastępczego „Bądź nadzieją na mił♥ść!”. Możemy wspólnie z Państwem wspierać jej działalność. Każdy z Nas może zostać rodziną zastępczą lub wolontariuszem. Możemy sprawić, by dzieci znalazły wspaniałych opiekunów, przyjaciół,  bezpieczne  i przyjazne miejsce.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ze swojej strony oferuje kandydatom  wsparcie specjalistów w kwestiach formalnych, prawnych, psychologicznych czy też pedagogicznych.

Jeśli chcecie Państwo dołączyć do grona rodzin zastępczych lub wolontariuszy, zapraszamy do kontaktu  z pedagogami ZSCKP – Magdalena Osińską i Małgorzatą Grabarek tel. 46 862 23 26  lub bezpośrednio z  PCPR  tel. 46 864 18 05,  pcprsoch@powiatsochaczew.pl.

https://www.facebook.com/badznadziejanamilosc/

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski