Dziel się DOBREM!

Szkolne Koło Wolontariatu organizuje pomoc w ramach ogólnopolskiego programu SZLACHETNA PACZKA. Akcja ma dotrzeć do rodzin lub osób samotnych, które choć są w trudnej sytuacji, próbują na miarę swoich możliwości walczyć i radzić sobie z problemami. Do tych osób chcielibyśmy dotrzeć poprzez wolontariuszy, którzy w trakcie indywidualnego spotkania poznają i diagnozują każdy indywidualny przypadek. Na podstawie rozmowy, poznanej historii wolontariusze decydują, jaka pomoc będzie dla rodziny właściwa. Dzięki temu dostaje ona szansę na doświadczenie wsparcia w postaci paczki materialnej lub innej formy pomocy odpowiadającej na konkretne potrzeby.

Szkolne Koło Wolontariatu zwraca się o zgłoszenie osób spełniających powyższe kryteria, w celu kontaktu ze strony wolontariuszy Szlachetnej Paczki, zapewniając jednocześnie zachowanie pełnej anonimowości.

Szczegółowe informacje uzyskacie u opiekuna Szkolnego Koła Wolontariatu, pani Iwony Stachlewskiej.

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski