„Szkoła do hymnu” 2020 – kolejna inicjatywa Garbolewskiego

Dnia 10 listopada uczniowie ZS CKP w Sochaczewie razem z dyrekcją i nauczycielami, włączyli się w obchody Narodowego Święta Niepodległości. O godzinie 11.11 cała społeczność szkolna przerwała zdalną naukę na Teams, żeby wziąć udział w niepowtarzalnym wydarzeniu, którego inicjatorem jest Minister Edukacji Narodowej. O godzinie 11.11 wszyscy odśpiewali wspólnie cztery zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego” w formie on-line. Była to kolejna inicjatywa Garbolewskiego, wpisująca się w obchody Narodowego Święta Niepodległości. Dwa lata temu, ZS CKP uczestniczył w akcji „Rekord dla Niepodległej”, w której wzięło udział ponad 3200 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z Mazowsza, a przeszło 16 000 z całej Polski. Również w minionym roku szkolnym uczniowie i pracownicy szkoły odśpiewali hymn państwowy w przededniu narodowego święta. Kultywowanie tradycji patriotycznych, poszanowanie polskiej historii i narodowych symboli wpisuje się w misję i wizję szkoły, która już od ponad 90 lat kształci nowe pokolenia.

M.Sz.

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski