Życzenia od Samorządu Uczniowskiego

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski ZSCKP życzy wszystkim uczniom, dyrekcji oraz pracownikom szkoły wszelkiej radości, spokoju i przede wszystkim zdrowia na ten czas świętowania. Życzymy też bezpiecznych i mimo wszystko- radosnych ferii, spędzonych pożytecznie i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Wszystkiego dobrego!

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski