Strzyżenie artystyczne

Jeśli chcesz zostać fryzjerem – Osiemdziesiątka czeka

Fryzjer to jeden z bardziej poszukiwanych zawodów na rynku pracy. Jak można go zdobyć? Takie możliwości stwarza Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego, który w Szkole Branżowej I stopnia kształci w tym zawodzie, a wiadomo, obecnie dobry fryzjer może liczyć na interesującą pracę. Promocji tego zawodu i szkoły służą organizowane po raz kolejny warsztaty fryzjerskie dla wychowanków Domu Dziecka w Giżycach.

24 lutego z inicjatywy Bartosza Targaszewskiego nauczyciela Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego oraz znanego sochaczewskiego barbera uczennice klas trzecich Branżowej Szkoły I Stopnia pod opieką wychowawczyni Karoliny Kossakowskiej wzięły udział  warsztatach fryzjerskich w Domu Dziecka w Giżycach.

Pod nadzorem B. Targaszewskiego strzygły i stylizowały włosy wychowankom Domu Dziecka. Udało się wystylizować nowe fryzury  piętnastu podopiecznym, a wiadomo, że dobra fryzura to lepsze samopoczucie, o wyglądzie nie wspominając.

Bartosz Targaszewski pokazywał nowe techniki, zapoznawał ze sprzętem i nowościami. Dodatkowo przeprowadził pokaz męskiego golenia, które z zaciekawieniem obejrzeli nie tylko chłopcy.

 Nauczyciele promowali zawód fryzjera i zachęcali do podjęcia nauki na tym i innych kierunkach w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie. Początkujące fryzjerki były zadowolone, ponieważ  miały okazję podszkolić swój warsztat pracy pomagając jednocześnie młodym podopiecznym Domu Dziecka. Jeżeli ktoś chce poznać, czym jest french crop, fade cut czy pompadour zapraszamy do „Garbolewskiego”! Na pewno dowiecie się jak zostać fryzjerem.

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski