Zatrzymane w kadrze

Julia Boryszewska, Karolina Reszka, Kamila Klusek, Oliwia Bardzińska z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego  nagrodzone i wyróżnione w konkursie „Boże Narodzenie w Twoim obiektywie”.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie we współpracy ze Starostwem Powiatowym i Powiatowym Zespołem Edukacji po raz IX zorganizował konkurs „Boże Narodzenie w Twoim obiektywie”.

 Konkurs od lat cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów Osiemdziesiątki.  W tym roku obowiązywała formuła online,  ale to nie zniechęciło młodych fotografów do utrwalania świątecznej rzeczywistości. A chodziło o zatrzymanie w kadrze ulotnych chwil związanych ze świątecznym nastrojem, ale nie tylko, jurorzy doceniali też świąteczne tradycje, obyczaje, które przetrwały w naszych domach, a które pojawiły się na świątecznych zdjęciach.

Komisja konkursowa, która obradowała 8 lutego, a w której zasiadali, podobnie jak w latach poprzednich: Tomasz Ertman (fotografik, nauczyciel w ZS CKP), Jakub Wojewoda (fotograf) oraz Anna Syperek, reprezentująca Starostwo Powiatowe w Sochaczewie spośród 100 nadesłanych zdjęć musiała wybrać te najpiękniejsze, te najlepsze, najciekawsze, zdjęcia z duszą. Podobnie jak w latach poprzednich organizacją i sprawnym przebiegiem konkursu zajmowała się jego pomysłodawczyni – Ewa Chaber.

Laureaci Osiemdziesiątki w piątek 19 lutego odebrali nagrody z rąk dyrektor ZS CKP Julii Jakubowskiej,  która gratulując młodym twórcom sukcesu cieszyła się razem z wyróżnionymi wychowankami, że mimo  pandemii nie porzucili swoich artystycznych pasji i dzielą się z innymi swoją radością, swoimi pomysłami i swoją sztuką.

Oto lista nagrodzonych uczniów ZS CKP:

Julia Boryszewska – I miejsce w kategorii „Różne oblicza św. Mikołaja” oraz wyróżnienie w kategorii „Święta w mojej rodzinie”

Karolina Reszka- I miejsce – kategoria „Klimat świąt w mojej okolicy”

Kamila Klusek – wyróżnienie – kategoria – „Klimat świąt w mojej okolicy „

Oliwia Bardzińska –  wyróżnienie – kategoria – ” Boże Narodzenie w mojej rodzinie”

Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy i oczywiście zapraszamy za rok do udziału w X jubileuszowej edycji.

Grażyna Bolimowska-Gajda

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski