Komunikat Dyrektora Szkoły z dn. 29 marca 2021 roku.

Uwaga uczniowie i absolwenci,

ze względu na sytuację epidemiczną w kraju, świadectwa po egzaminie zawodowym oraz potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie przeprowadzonym  w  sesji styczeń – luty 2021 zostaną przesłane do  naszej szkoły za pośrednictwem operatora pocztowego oraz firmy kurierskiej w terminie od 30 marca 2021 r. do 2 kwietnia 2021 r. (decyzja Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie)

W związku z tym, zamieścimy informację przez e-dziennik , jeśli świadectwa będą  już   w szkole. Odbiór osobisty ewentualnie po Świętach Wielkanocnych w sekretariacie szkoły, np. w czasie konsultacji maturalnych lub w innym dowolnym terminie.

Informacje o wynikach egzaminów  w dniu 31 marca 2021 można uzyskać  po zalogowaniu się na platformę SIO EPKZ  z loginem i hasłem otrzymanym od wychowawcy klasy lub ewentualnie  telefonicznie   46 8622326 (sekretariat szkoły).

Serdecznie pozdrawiam

Julia Jakubowska