Komunikat Dyrektora Szkoły z dn. 29 marca 2021 roku.

Uwaga uczniowie i absolwenci,

ze względu na sytuację epidemiczną w kraju, świadectwa po egzaminie zawodowym oraz potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie przeprowadzonym  w  sesji styczeń – luty 2021 zostaną przesłane do  naszej szkoły za pośrednictwem operatora pocztowego oraz firmy kurierskiej w terminie od 30 marca 2021 r. do 2 kwietnia 2021 r. (decyzja Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie)

W związku z tym, zamieścimy informację przez e-dziennik , jeśli świadectwa będą  już   w szkole. Odbiór osobisty ewentualnie po Świętach Wielkanocnych w sekretariacie szkoły, np. w czasie konsultacji maturalnych lub w innym dowolnym terminie.

Informacje o wynikach egzaminów  w dniu 31 marca 2021 można uzyskać  po zalogowaniu się na platformę SIO EPKZ  z loginem i hasłem otrzymanym od wychowawcy klasy lub ewentualnie  telefonicznie   46 8622326 (sekretariat szkoły).

Serdecznie pozdrawiam

Dyrektor Szkoły

Julia Jakubowska

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski