Osiemdziesiątka wspiera Alanka!

Samorząd Uczniowski naszej szkoły chętnie wspiera wszelkiego rodzaju akcje charytatywne prowadzone na terenie naszego miasta i gminy. Wczoraj przekazaliśmy do kwatery  Hufca ZHP dwa kartony zużytych baterii, zbieranych w szkole. Tym razem wspieramy chorego Alanka, młodego sportowca, który potrzebuje pomocy od nas wszystkich. Sami osobiście też możecie tę akcję wspierać. Jest ona szeroko promowana na portalu e-sochaczew. Zbierane są wszelkiego rodzaju elektroodpady, korki, makulatura, baterie. Pamiętajcie – dobro powraca !!! Alankowi życzymy dużo zdrowia wsparcia dobrych ludzi.

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski