Wyniki konkursu „Tę książkę warto przeczytać”

Konkurs „Tę książkę warto przeczytać” organizowany był przez Pedagogiczną Bibliotekę w Sochaczewie już po raz 18.  Polega on na zaprezentowaniu książki w taki sposób, aby słuchacze chętnie po nią sięgnęli. Ma też pokazać, że przyjemności z przeczytania dobrej książki, czy wiersza nie da się porównać z żadną inną. 

Wśród tegorocznych laureatów międzyszkolnych zmagań o najlepszą reklamę książki, nie mogło zabraknąć ucznia naszej szkoły – Julia Boryszewska z klasy 3Z BS zajęła II miejsce w kategorii szkół średnich.

Julia zachęcała do przeczytania książki autorstwa R. J. Palacio „Cudowny chłopak”.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Biblioteka szkolna.

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski