„GORĄCZKA ZŁOTA PCK” 2021

Rozpoczynamy zbiórkę „złotych monet”!!!

Mazowiecki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Warszawie rozpoczął dziewiątą już edycję konkursu „Gorączka Złota PCK”.

Akcja polega na zebraniu jak największej wagi monet o nominałach 1 grosz, 2 grosze i 5 groszy.

Celem programu jest zbiórka pieniędzy na letni wypoczynek dzieci i młodzieży oraz pomoce szkolne i organizacja ciekawych zajęć pozalekcyjnych dla najuboższych dzieci z terenu Warszawy oraz całego Mazowsza. Śladem lat ubiegłych akcja połączona jest z konkursem. Spośród wszystkich szkół/firm biorących udział w akcji, które w regulaminowym czasie dostarczą zebrane monety do Mazowieckiego Oddziały Okręgowego, przeprowadzony będzie konkurs na największą ilość zebranych monet.

Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji!!!

Skarbonka na „złote monety” czeka do napełnienia w holu naszej szkoły.

Akcja trwa do 21 maja.

„Gorączka Złota PCK”, została objęta patronatem honorowym Wojewody Mazowieckiego – Pana Konstantego Radziwiłła, Marszałka Województwa Mazowieckiego – Pana Adama Struzika i Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy – Pana Rafała Trzaskowskiego. Partnerem akcji jest firma Adliner.

Samorząd Uczniowski

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski