Instalacje elektryczne bez tajemnic

Dnia 25 marca 2021 roku klasa 1bt, z inicjatywy nauczyciela pana Krzysztofa Prokockiego, uczestniczyła w webinarium „Ochrona przeciwprzepięciowa instalacji niskiego napięcia”, które poprowadził wirtualnie ekspert firmy Eaton. Podczas spotkania przyszli technicy elektrycy mieli sposobność poznania najnowszych rozwiązań z zakresu ochrony budynków przed przepięciami występującymi w instalacjach elektrycznych niskiego napięcia. Zostali zaznajomieni także z normami prawnymi dotyczącymi ochrony przepięciowej w budynkach i obejrzeli najnowszy osprzęt elektroinstalacyjny firmy Eaton. Prowadzący webinarium, prezentując różne produkty, skupił się na aspektach praktycznych takich jak dobór i rozmieszczenie urządzeń, ich diagnostyka, zabezpieczanie i sterowanie. Bez wątpienia spotkanie było bardzo efektywne i pozwoliło na pogłębienie znajomości zagadnień, poznawanych podczas zajęć szkolnych.

M. Sz.

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski