Komunikat Dyrektora Szkoły z dn. 30 kwietnia 2021 roku

  1. Od dnia 7 do 15 maja 2021 roku  wszystkie zajęcia teoretyczne w szkole odbywają się  nadal zdalnie.
  2. Zajęcia praktyczne  (CKZ )  w ramach praktycznej nauki zawodu nadal prowadzone  będą stacjonarnie w grupach umożliwiających zachowanie dystansu społecznego, zgodnie z obowiązującym planem lekcji.  Dotyczy to klas: Technikum – 1at, 2atp, 2atg, 2btp, 2btg, 3at, 3dt (elektrycy), Branżowej Szkoły I stopnia – mechanik monter maszyn i urządzeń  w klasach: 1sm, 1w, 2wg , 3w, oraz ślusarz w klasach 2wp i  3z.
  3. Uczniowie Branżowej Szkoły  I stopnia, będący młodocianymi pracownikami, kontynuują praktyczną naukę zawodu u pracodawców, o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić ich zdrowiu.
  4. Od 17 maja 2021 planowane  w szkole nauczanie hybrydowe, szczegóły organizacji pracy w kolejnym komunikacie dyrektora szkoły.

Dyrektor Szkoły

Julia Jakubowska

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski