Komunikat Dyrektora Szkoły z dnia 16 kwietnia 2021 roku

  1. Zasady funkcjonowania szkoły od dnia 19 do 25 kwietnia 2021 rokuwszystkie zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się  zdalnie, z odstępstwami  zapisanymi poniżej.
  2. Wyjątki (czyli praca stacjonarna) od poniedziałku, 19 kwietnia br. uczniowie przystępujący do egzaminu zawodowego lub egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji czerwiec-lipiec br., mogą realizować zajęcia z zakresu praktycznej nauki zawodu (zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe) stacjonarnie w miejscu ich prowadzenia, przy zachowaniu reżimu sanitarnego, w określonych warunkach organizacyjnych (dotyczy klas: 3at, 3dt (elektryk), 3w (mechanik monter maszyn i urządzeń, 3z (ślusarz).  Zajęcia praktyczne dla tych uczniów  będą prowadzone w grupach umożliwiających zachowanie dystansu społecznego wg planu lekcji.
  3. Uczniowie III klas Branżowej Szkoły I stopnia, młodociani pracownicy, będą odbywać zajęcia praktyczne u pracodawców lub w CKZ (dotyczy klas: 3s, 3w i 3z – młodociani pracownicy), o ile u danego pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić ich zdrowiu. 
  4. Konsultacje dla maturzystów bez zmian – z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Dyrektor Szkoły

Julia Jakubowska

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski