Konkurs Plastyczny

Zapraszamy do udziału w Konkursie Plastycznym pt. TwórCzyStwór wyraź swoje emocje kreatywnie. Organizatorem konkursu jest Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Sochaczewie, partnerem zaś Starostwo Powiatowe w Sochaczewie.

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu zawarte są w regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej Poradni: www.ppp.powiatsochaczew.pl i na stronie internetowej Starostwa www.powiatsochaczew.pl w zakładce Konkursy

Termin dostarczenia prac upływa 30.04.2021. Zachęcamy do udziału w konkursie – świetlica.

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski