Powiatowy konkurs „Zdrowy styl życia”

Kochani, w zdrowym ciele zdrowy duch! Tego nam wszystkim teraz trzeba najbardziej. Świetlica szkolna promuje zatem konkurs o zasięgu powiatowym, organizowany przez Zespół Szkół w Teresinie, a dotyczący właśnie zdrowego stylu życia. Można się wykazać, zapoznajcie się z regulaminem i do dzieła. Służymy pomocą, drukujemy formularze zgłoszeń, przesyłamy je,  itd. Dajcie tylko sygnał, gdyby był jakiś problem (swietlica80@onet.pl). Koordynator z ramienia szkoły – p. Ewa Chaber, pozdrawiamy. Regulamin poniżej

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski