Sprzątamy park Garbolewskiego

W ramach obchodów 95-lecia naszej szkoły grupa uczniów z Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem wysprzątała park przyległy do Zespołu Szkól Centrum Kształcenia Praktycznego, którego imię nosi nasza szkoła. Sprzątanie parku jest priorytetowym zadaniem szkolnego koła ekologicznego . Dbamy o to aby park imienia naszego patrona wyglądał schludnie i czysto. Dobrze byłoby żebyście wszyscy, którzy korzystacie z wypoczynku w Parku im. Garbolewskiego o taką estetykę dbali.

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski