Zdrowy styl życia

Zdrowy styl życia! Trwa dobra passa uczniów naszej szkoły jeżeli chodzi o nagrody i wyróżnienia w różnego rodzaju konkursach . W ten pozytywny trend wpisała się też uczennica klasy IICtg Martyna Lepieszka, która zdobyła aż dwa pierwsze miejsca w dwóch kategoriach powiatowego konkursu „Zdrowy styl życia”. Jej filmik instruktażowy (I kat) oraz praca plastyczna ( IIkat.) okazały się najlepszymi prezentacjami konkursu, zorganizowanego przez Zespół Szkół w Teresinie. Martyna pracowała pod czujnym okiem wychowawczyni – pani Pauliny Woźnicy, a opiekunem konkursu z ramienia szkoły była pani Ewa Chaber. Martyna, tak trzymaj, brawo!!! Zapraszamy do obejrzenia prezentacji. 

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski