Dzień Papieski

18 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Papieski. Upamiętnia on 43 rocznicę wyboru na Stolicę apostolską naszego rodaka Jana Pawła II. Uczniowie z tej okazji przygotowali audycję, której słowami przewodnimi były słowa „Nie lękajcie się” oraz kącik papieski, gdzie młodzież mogła zapoznać się z przesłaniem naszego wielkiego rodaka. Nie mogło obyć się bez degustacji przepysznych kremówek.

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski