KONKURS z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych (MMBS) to święto, które zostało ustanowione w 1999 roku przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego. Jego celem jest zwrócenie uwagi na rolę biblioteki w życiu szkoły oraz książki w nauce i rozwijaniu zainteresowań czytelniczych.

Hasło MMBS w 2021 brzmi: „Baśnie i legendy z całego świata”.

Włączając się w obchody tego wydarzenia, nasza biblioteka szkolna ogłasza konkurs „Na Najlepszego Czytelnika”

Spośród naszych wszystkich czytelników systematycznie wypożyczających książki (również lektury szkolne), wyłonimy na koniec roku szkolnego 2021/2022 „Najlepszych Czytelników”, na których czekają atrakcyjne nagrody (oczywiście książkowe)!!!

Biblioteka szkolna zachęca do czytania książek!!!

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski