Podsumowanie programu POWER

W środę 27 października podsumowaliśmy uroczyście Ponadnarodową Mobilność Uczniów z programu POWER w LO – było wesoło, ale też rzewnie. Wiele wspomnień utrwalonych w kadrach. Zdjęcia i opowieści o zrealizowanym projekcie stały się zachętą do zadbania o wysokie wyniki, by w kolejnej mobilności wziąć udział. Przedstawiliśmy też rezultaty naszej pracy – broszury o regionach: Katerini i Mazowszu (w języku angielskim, greckim i polskim). Nie obyło się tez bez tradycyjnego tańca sirtaki (zorba) w wykonaniu uczestników mobilności. Uroczystość uświetnili goście: Starosta p. Tadeusz Głuchowski oraz dyrektor PZE p. Urszula Opasiak – wręczyli Stypendia Starosty Powiatu Sochaczewskiego najlepszym uczniom.

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski