SZLAKIEM KRASNALI PO WROCŁAWIU

Dwa dni we Wrocławiu to stanowczo za mało! Z takimi wrażeniami powrócili uczniowie klasy III alg oraz IV ct z wycieczki po stolicy Dolnego Śląska, którą odbyliśmy 18 i 19 października 2021r. Bogaty program wyprawy, wspólnie mile spędzony czas i świetna pogoda pozwoliły nam zyskać bardzo ciekawe doświadczenia. Każdy dzień naszej eskapady miał inny charakter. Przygodę rozpoczęliśmy od Sky Tower Wrocław- punktu widokowego znajdującego się na 49. piętrze. Następnie wraz z przewodnikiem zwiedzaliśmy Wrocław, a dokładniej Ostrów Tumski (najstarszą, zabytkową część miasta, która powstała na obszarze przepraw na Odrze), Uniwersytet, a następnie wspięliśmy się na Wieżę Matematyczną, z której podziwialiśmy panoramę Wrocławia. Mieliśmy okazję obejrzeć Rynek i Ratusz, a także okolice Starego Miasta. Drugiego dnia główną atrakcją wycieczki było zwiedzanie ZOO wraz z zachwycającym Afrykarium. Przyjemny rejs statkiem po Odrze zakończył bogatą przygodę z pięknym Wrocławiem. Wyjazd udał się wyśmienicie

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski