Uwaga wybory!

 Informujemy, że wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole odbędą się w dniach 18-20 października – poniedziałek, wtorek i środa – tak, żeby wszyscy uczniowie mieli szansę wziąć w nich udział. Jednocześnie potwierdzamy jeszcze jednego kandydata – jest nim Patryk Dąbrowski z klasy IIEt. Tym samym mamy 11 osób startujących w wyborach do Samorządu Uczniowskiego. Kampania trwa, zachęcam kandydatów do większej aktywności na terenie szkoły i w sieci

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski