ZWOLNIENI Z TEORII w Garbolewskim!

Uwaga, miłośnicy zwierząt! Rozpoczynamy realizację projektu w ramach olimpiady ZWOLNIENI Z TEORII. Głównym celem jest wsparcie schroniska „Kudłaci przyjaciele Marty”. Aby pomóc, nie trzeba zrobić nic wielkiego. Po prostu można podarować najpotrzebniejsze rzeczy schronisku np: koce, karma sucha/mokra, budy, zabawki, środki czystości dla zwierząt. Jeśli ktoś jest zainteresowany, może przynieść wymienione przedmioty do Zespołu Szkół CKP – do Osiemdziesiątki lub pobliskiej biblioteki.

Zbiórka rzeczy na pomoc schronisku zaczyna się od 18.10.2021 i potrwa 3 tygodnie. Otwórzcie swoje serca i skarbonki. Organizatorzy olimpiady z Osiemdziesiątki

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski