Konkurs Plastyczny

Uwaga, konkurs plastyczny. Świetlica szkolna i Szkolne Koło Plastyczne zaprasza do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym „JA-TY-MY” organizowanym przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Sochaczewie pod patronatem Wiceministra Aktywów Państwowych, pana Macieja Małeckiego oraz Starosty Sochaczewskiego, pani Jolanty Gonta. Regulamin oraz wszelkie informacje w świetlicy szkolnej lub u pani Iwony Stachlewskiej – opiekuna Kółka Plastycznego.

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski