Książka na jesienne wieczory

Jesień jest doskonałą porą roku do nadrobienia czytelniczych zaległości. Kiedy za oknem plucha, a wieczory coraz dłuższe, możemy zaszyć się w domu pod ciepłym kocem z książką w ręku.
Tylko co czytać?
Tym wszystkim, którzy lubią świat literatury science-fiction, ale również dla tych, którzy nie mają z tym gatunkiem nic wspólnego, polecamy klasykę fantastyki – „Kroniki Diuny” Franka Herberta.
Przenieśmy się w przyszłość, w której bardzo ważną rolę odgrywa technologia i nauka. Do świata o brutalnych polityczno – biznesowych machinacjach, wyzysku środowiska naturalnego oraz innych problemach, które dotyczą również naszej rzeczywistości.

Do wyboru tej lektury zainspirowała nas filmowa adaptacja „Diuny”, będąca jednym z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku.

Reżyser Villeneuve – jeden z najlepszych stylistów współczesnego kina, wyśmienita obsada oraz jeszcze lepsza scenografia, tworzą razem porywającą, niezwykle realistyczną wizję świata przyszłości.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z „Diuną” i przypominamy, że w naszej bibliotece możecie wypożyczyć tę interesującą książkę oraz pozostałe części „Kroniki Diuny”.

Biblioteka szkolna poleca „Diunę”.

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski