Nauczyciel i Szkoła na Medal!

Osiemdziesiątka została zgłoszona przez uczniów i rodziców do nagrody Szkoła Roku w akcji Nauczyciel i Szkoła na Medal – w największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie mazowieckim prowadzony jest przez Polska Times.

Nominację do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymało 9 nauczycieli Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego.

Głosowanie w plebiscycie rozpoczęło się 25 października i potrwa do 2 grudnia do godziny 21:00. Głosować można na stronie www.polskatimes.pl/nauczyciel

– Celem plebiscytu jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią zarówno uczniów jak i ich rodziców. Szukamy nauczycieli z pasją, wyróżniających się serdecznością, takich, którzy są dobrymi wychowawcami – czytamy na stronie Polska Times.

– W kategorii dla szkół podstawowych i średnich chcemy nagrodzić szkoły, które zasługują na miano najbardziej przyjaznych uczniom i rodzicom – piszą organizatorzy konkursu. 

Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy w etapie wcześniejszym. Głosowanie w wojewódzkim finale rozpocznie się w poniedziałek, 6 grudnia i będzie trwać do piątku, 17 grudnia do godz. 21:00.

Nauczyciele szkół ponadpodstawowych, którzy w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają: tytuł Nauczyciela na medal w mieście lub powiecie, dyplom i medal, które wręczane będą podczas wojewódzkiej gali plebiscytu oraz awansują do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Szkoły, które w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają: tytuł Szkoła na medal w mieście lub powiecie, dyplom przygotowany do ekspozycji, wręczany podczas wojewódzkiej gali plebiscytu, awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów, voucher na promocję szkoły na łamach gazety Polska Times i serwisu lub na stronach serwisu internetowego www.naszemiasto.pl o wartości 3000 zł.

Im wyższy etap tym vouchery i gratisy cenniejsze. Na przykład Szkoła Roku 2021 może otrzymać aż voucher na sprzęt RTV lub AGD o wartości 5000 złotych.

Nominowanym nauczycielom życzymy sukcesów i Wszystkich zachęcamy do głosowania w konkursie na Osiemdziesiątkę i jej nauczycieli.

gbg

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski