Rehabilitacja

W dniu 09.11.2021 klasa 3alg o profilu sportowo – rehabilitacyjnym w ramach swoich zainteresowań zdobyła kolejne doświadczenie. Uczniowie odwiedzili Oddział Rehabilitacji Dziennej w Szpitalu Powiatowym w Sochaczewie. Dziękujemy pani Sylwii Pawlaczyk – kierownik Działu Rehabilitacji, która pokazała nam salę gimnastyczną do kinezyterapii, gabinety fizykoterapii, świadczące usługi między innymi w zakresie: magnetoterapii, krioterapii, laseroterapii. Najnowsza aparatura i sprzęt medyczny zrobiły na nas wrażenie. Z zaciekawieniem wysłuchaliśmy cennych informacji dotyczący zawodu rehabilitanta i fizjoterapeuty. Przed nami w tym roku matura i wybór drogi zawodowej. Być może będzie to fizjoterapia?

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski