Dzisiaj Mikołajki, a Ty nie masz prezentów?

Ogarnia Cię panika na myśl o przedświątecznych poszukiwaniach idealnych upominków dla najbliższych? Pamiętaj! Książka to idealny pomysł na prezent.

Oto kilka najważniejszych powodów, dla których watro podarować komuś książkę:

1. Bezcenna, choć mało kosztuje.

Książka, to prezent „z duszą”. Ma wartość ponadczasową i bezcenną. Czytane, niekiedy po raz kolejny wersy książki, mogą przenosić nas do ważnych dla nas wydarzeń i miejsc. Przypomną ludzi, którzy odegrali w naszym życiu ważną rolę, lub do których warto po porostu wrócić myślą.

2. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Kryminał, horror, romans, reportaż, biografia, komiks, poezja, baśń, album…

Mnogość gatunków literackich jest tak duża, że na pewno znajdziecie odpowiednią książkę, zarówno dla mola książkowego, jak i dla osoby, która na co dzień z książkami ma mało do czynienia. Wystarczy się tylko zastanowić.

3. „Między słowami”, czyli ukryta intencja.

„Książki bywają pięknymi przedmiotami, które oprócz tego, że pięknie wyglądają na półkach, niosą za sobą dużo, dużo więcej.” (cyt. Michał Urbaniak z Księgarni Sztuka Wyboru)

Książka jako prezent może przekazać komuś konkretny komunikat.

Niekiedy trudno nam mówić o swoich uczuciach czy pragnieniach, a książka zrobi to właściwie za nas. Pomoże nam podziękować, przeprosić lub przekazać właśnie coś ważnego. Wystarczy odpowiedni tytuł i spersonalizowana dedykacja, a zwykła książka nabierze innego wymiaru.

4. Dla praktycznych.

Dla tych, którzy nie lubią „rajdów” od sklepu do sklepu w poszukiwaniu idealnych prezentów – dobra wiadomość: książki można kupić w jednym miejscu (dla wszystkich). Nie ważne, czy będzie to duża sieć księgarska, sklep internetowy, czy kameralna księgarnia lub antykwariat. Ciekawy, dobrze wydany tytuł (w twardej oprawie, ze zszytymi kartkami, na dobrej jakości papierze), możemy znaleźć wszędzie.

5. Wiele, wiele innych powodów…

Biblioteka szkolna poleca książkę na prezent od Mikołaja.

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski