Mateusz Borowski laureatem konkursu literackiego

Teresiński Ośrodek Kultury po zeszłorocznym debiucie zorganizował drugą edycję Konkursu Literackiego Szuflada. 20 listopada podczas uroczystego wręczenia nagród ogłoszono wyniki. W kategorii młodzieży 17-25 lat drugie miejsce za opowiadanie fantasy „W imię Łowów” zajął uczeń klasy 3alp Mateusz Borowski. Warto wspomnieć, że w poprzednim wydaniu konkursu otrzymał on nagrodę Grand Prix za utwór „Dziwny jest ten świat”.

Gratulacje

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski