70 lat energetyki jądrowej.

24.II.2022 w ZSCKP uczniowie klas IVAT, IVDT i IIET wysłuchali wykładu popularnonaukowego „Energetyka jądrowa to przyszłość czy przeszłość?”. Wykład poprowadził dr Łukasz Lindner z Uniwersytetu Poznańskiego. Młodzież pod opieką nauczyciela fizyki Małgorzaty Buczek, miała okazję zapoznać się z trzema argumentami za i trzema przeciw energetyce jądrowej oraz uzyskać odpowiedź na pytanie: Czy energetyka jądrowa jest kluczem do przyszłości?

Zajęcia odbyły się z wykorzystaniem najnowszego wyposażenia sali fizyki – tablicy multimedialnej.

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski