26. OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ

W dniu 09 marca 2022 r. odbył się szkolny etap 26. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Zakres tematyczny obejmował Księgę Jeremiasza oraz Pierwszy i Drugi List św. Piotra wraz z wprowadzeniami, przypisami i komentarzami oraz słownikiem pojęć. Podobnie do lat poprzednich, etap szkolny przeprowadzony został z wykorzystaniem platformy, na której uczniowie przystąpi do składającego się z 45 pytań testu. Uczennice klasy VI BT Edyta Wasilewska i Weronika Szymańska zakwalifikowały się do etapu diecezjalnego, który odbędzie się 21 kwietnia 2022 r. Gratulujemy serdecznie i życzymy powodzenia!

Zdjęcie szkoły ZSCKP
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
ul. Józefa Piłsudskiego 51
96-500 Sochaczew

BIP

Logo BIP

Gazetka Cichacz2

Logo Cichacz2

Projekty międzynarodowe

Logo projektów międzynarodowych

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”

Pro Masovia

Kontakt

Telefon: (46) 862-23-26
Email: sekretariat_ckp@zsckpsochaczew.edu.pl

logo-sck
logo-wuzetem
logo-wat
logo-schindler
logo-mfo
logo-lotams
logo-dhl

Copyright 2020 © Michał Janiak & Radosław Kozłowski